1/57

Stare Skoszewy - gminna uroczystość  wigilijna uwieńczona występem dzieci z naszej szkoły

WITAMY W NASZEJ SZKOLE!
Bieżące informacje

Konkurs Kolęd - BRAWO SKOSZEWY!

 

Dnia 9.01 br. odbył się, zorganizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną w Brzezinach, VII Regionalny Konkurs Kolęd, w którym, tradycyjnie już, wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Również w tym roku zyskaliśmy przychylność jury, dołączając do grona laureatów:

- w grupie wiekowej klas I-III wśród zespołów
I miejsce zajęli „Mali Muzykanci” z kl.IIb, a nasze uczennice: Joanna C. i Julia J. zajęły odpowiednio I i II miejsce w kategorii solistów.

- w grupie  wiekowej klas VII-VIII zespół wokalny Parawan zajął II miejsce.

Uczniowie wzięli udział w Koncercie Laureatów, który odbył się 10.01 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta w Brzezinach, a nasi najmłodsi reprezentanci 12.01 uczestniczyli również w koncercie w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Muzeum Regionalnym w Brzezinach.

Bardzo się z tych sukcesów cieszymy, laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim naszym uczniom życzymy wielu okazji do rozwijania i prezentowania swoich talentów!

Katarzyna Kowalczyk

1/5
Kontakt z nami

Tel:  42 648-41-09, 42 671-46-68

e-mail: spskoszewy@wp.pl

Nasz adres:

Szkoła Podstawowa
im. Wł. Jagiełły

Stare Skoszewy 19

92-701 Łódź 35

Wygrana multimedialna

pracownia mobilna 
w Starych Skoszewach!!!

Wyniki konkursu #OSEWyzwanie

Dzień 20.09.2019 był wyjątkowo szczęśliwy dla uczniów z naszej szkoły. W tym dniu bowiem Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie dokonała rozstrzygnięcia konkursu  i przyznała nagrody. Okazało się, iż nasza szkoła znajduje się na liście szczęśliwców, a zatem – WYGRALIŚMY NAJNOWSZĄ PRACOWNIĘ MOBILNĄ!

 

Do udziału w konkursie zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski, najliczniej z województwa mazowieckiego i lubelskiego. Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu 764 nagród, a podstawą do ich przyznania była liczba punktów, które zdobyła szkoła zgłaszająca się do konkursu.

Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie  były mobilne pracownie multimedialne, dzięki którym szkoły będą mogły prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych.

Udział w konkursie mogły wziąć szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo szkoła mogła przysłać przygotowaną specjalnie na nasz konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek.

 

Naszą szkołę reprezentowała praca wykonana przez ucznia klasy VIII,  Wiktora Cioska, a w programie OSE Hero szkołę reprezentowała pani Aneta Łyszcz, nauczyciel informatyki i matematyki w naszej szkole. 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Lista laureatów

Strona główna projektu

 

 

Aneta Łyszcz

Ważne wydarzenia

Klauzula informacyjna RODO

Odwiedź nas na facebooku

Stare Skoszewy - Uroczyste obchody święta Niepodległości 

1/84

SP im. Wł. Jagiełły w Starych Skoszewach