NASZE SUKCESY

   2021/22

Sukcesy uczniów klas I - III w Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły

w Starych Skoszewach

 

         W II półroczu roku szkolnego 2021/2022 klasy młodsze brały udział trzech konkursach ogólnopolskich. Oto ich sukcesy...

         W Międzynarodowym Konkursie KANGUR Matematyczny wyróżnienie zdobył Robert J. z kl. IIb. Natomiast Florentyna J. z kl. Ib, Zuzanna Ż. z kl. Ib i Witold K. z kl. IIIa otrzymali wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK. Laureatami Ogólnopolskich OLIMPIAD OLIMPUSEK zostali:

·        z języka angielskiego: Joanna C. z kl. IIIa, Klara Ch. z kl. IIIb i Szymon M. z kl. Ib,

·        z języka polskiego: Joanna C. z kl. IIIa,

·        z matematyki: Szymon M. z kl. Ib, Antoni Sz. z kl. Ib, Robert J. z kl. IIb i Zuzanna Ż z kl. Ib.

         Wyróżnieni, laureaci i uczestnicy konkursów otrzymali dyplomy od organizatorów. Wszystkim uczniom bardzo gratulujemy!

 

Ewa Szubert

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/15

 

 

Indywidualne projekty "Moje zainteresowania i pasje" w Sp w Starych Skoszewach

„Kochaj to, co robisz i rób to, co kochasz. Pasja jest kluczem otwierającym drzwi do radości i dostatku.” (David Cuschieri)

 

Od lutego w klasie pierwszej trwa realizacja indywidualnych projektów pt. „Moje zainteresowania i pasje”. Uczniowie przygotowują występ przed klasą. Może to być prezentacja multimedialna, lapbook, plakat i każda inna forma służąca pokazowi. Dzięki tej inicjatywie wszyscy dowiadują się więcej o sobie oraz zdobywają nową wiedzę z różnych dziedzin. Dotychczasowe projekty dotyczyły: gier planszowych, programowania i elektroniki, dyscyplin sportowych, quadów, jednorożców, magii, podróżowania i lalek.

Ewa Szubert

 

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/24

Aleksandra Kamińska- Laureatką  Ogólnopolskiego Konkursu „Science Movie”2022

 

 

Aleksandra Kamińska -uczennica VI klasy ze SP w Starych Skoszewach zdobyła tytuł  Laureata w  Ogólnopolskim Konkursie na najlepszy film "Science Movie"2022. Była to V edycja tego konkursu, zostały nadesłane aż 82 filmy z 12 województw.

 

Komisja podczas oceny prac brała pod uwagę wartość naukową pracy, poprawność merytoryczną, bezpieczeństwo zachowane podczas wykonywania doświadczenia, oryginalność pracy, związek z codziennym życiem oraz umiejętności podczas tworzenia filmu (scenariusz, montaż  i dźwięk). To właśnie praca Oli znalazła się na liście nagrodzonych prac, a Ola uzyskała tytuł Laureata.

Olu, brawo! Jesteśmy z Ciebie dumni! Życzymy Ci dalszych sukcesów.

Aneta Kramarz

Zapraszamy do oglądania filmu:

https://spskoszewy-my.sharepoint.com/:v:/p/aneta_lyszcz/EZWO_VAMU3BKko0a_rc3XG4Bkp1bTl2ywhnH9iEHkv_fcg?e=dBO23v

   2020/21

Czas zdalny pełen wyjątkowych sukcesów naszych ósmoklasistów!!!

 

Czasy pandemii to trudny okres dla całego społeczeństwa. Izolacja oraz liczne obostrzenia niekorzystnie wpływają na stan psychiczny i nasze samopoczucie. W szczególnie trudnej sytuacji znajdują się nasi uczniowie, którzy już od października 2020 uczestniczą w nauce zdalnej, bez rzeczywistych kontaktów rówieśniczych. Mimo podejmowanych  działań przez  nauczycieli, specjalistów   jak i rodziców nie wszystkim udaje się pomóc w takim zakresie w jakim ta pomoc jest potrzebna uczniom,  aby mogli normalnie funkcjonować,  rozwijać się i odnosić sukcesy na miarę swoich możliwości.  Długo trwający okres nauki zdalnej niesie pewne konsekwencje, które nie znikną w chwilą powrotu dzieci do szkół. Trzeba będzie w wielu przypadkach odbudować relacje rówieśnicze, wyrównać poziom wiedzy z poszczególnych przedmiotów oraz zmotywować uczniów do zdobywania dalszej wiedzy, umiejętności  i rozwijania własnych zainteresowań. Przed nami nowe wyzwania….

Byli jednak wśród naszych uczniów i tacy, którzy cały czas intensywnie pracowali podczas lekcji zdalnych,  samodzielnie poszukiwali i zgłębiali wiedzę, podejmowali trudne wyzwania przygotowując się do  konkursów  i olimpiad o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim.

Gratulujemy Wszystkim naszym uczniom sukcesów w konkursach, a szczególnie  laureatom i finalistom. Jesteśmy z Nich bardzo  dumni. Pierwszy raz w historii szkoły będziemy zwalniać ucznia z egzaminu z
j. polskiego. Osiągnięte  sukcesy są przepustką dla niektórych do szkół  ponadpodstawowych.

 

Szczególne gratulacje kierujemy do:


Wojciecha Ł. z klasy VIIIa, który jest laureatem II Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Historyczne pod Patronatem Honorowym Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, przy współpracy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Instytutu Pamięci Narodowej. Wojtek zajął 2 miejsce w województwie łódzkim  oraz 9 miejsce  w kraju. Gratulujemy wyjątkowego sukcesu, olbrzymiej wiedzy zdobytej  pracowitością, wytrwałością i  konsekwencją. Szkoły średnie Wojtek  może wybierać!!!

 

Patrycji K. utalentowanej uczennicy z klasy VIIIb,   laureatki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty w Łodzi oraz finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii organizowanego również przez Łódzkiego Kuratora Oświaty w Łodzi. Patrycja jako pierwsza w historii szkoły zostaje zwolniona
z egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego. Również przed Patrycją szkoły średnie zostają otwarte. Wielkie Gratulacje!!!

 

Zofii Rz. uczennicy z klasy VIIIb finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Biologii organizowanego również przez Łódzkiego Kuratora Oświaty w Łodzi.

Zosia przeszła wszystkie etapy konkursu i uzyskała wysoki wynik końcowy uzyskując tytuł finalisty. Gratulujemy!!!

Nasi uczniowie są przykładem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dobre chęci, samozaparcie, mrówcza praca i systematyczność mogą być drogą do osiągnięcia celu i realizowania własnych marzeń.

„ Marzenia się spełniają tylko w to uwierz”

Wielkie Gratulacje: Dyrektor i Rada Pedagogiczna

PATRYCJA LAUREATKĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica kl.8b, Patrycja K. uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty w Łodzi. Patrycja zmierzyła się z trzema etapami konkursu: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim, wykazując się ogromną wiedzą i umiejętnościami.

 

Tytuł laureata to duże osiągnięcie. Uczennica zwolniona jest z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego i tym samym otrzymuje najwyższy wynik- 100 %.

Serdecznie gratulujemy! Patrycjo, jesteśmy z Ciebie dumni!

 

 

Aleksandra Pruszyńska

Wyniki Olimpusa-język angielski

Jesienią 2020 roku NSZZ ,,Solidarność” Międzyregionalna Sekcja Oświaty i Wychowania Ziemi Łódzkiej zorganizowała konkurs plastyczny ,,Polskie rocznice. Głównym tematem tego konkursu było stworzenie plakatu lub grafiki do słów Jana Pawła II- ,,Niech zstąpi duch Twój. Niech zstąpi duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi!

Mimo tak trudnej sytuacji pandemicznej uczniowie naszej szkoły z klas I-VI wzięli udział w tym przedsięwzięciu i stworzyli piękne prace. Po długim oczekiwaniu na rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników, miło mi poinformować, że uczeń naszej szkoły Miłosz Sz. z klasy VIa został jednym z laureatów i zajął zaszczytne trzecie miejsce z czego cała szkoła jest dumna.

Serdecznie wszyscy gratulujemy Miłoszowi.

Justyna Żeromińska

PATRYCJA   LAUREATKĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica kl.8b, Patrycja K., uczennica klasy 8 uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty w Łodzi. Patrycja zmierzyła się z trzema etapami konkursu: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim, wykazując się ogromną wiedzą i umiejętnościami. Tytuł laureata to duże osiągnięcie.

 

 

Uczennica zwolniona jest z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego i tym samym otrzymuje najwyższy wynik- 100 %.

Serdecznie gratulujemy! Patrycjo, jesteśmy z Ciebie dumni!

Aleksandra Pruszyńska

         Na początku marca rozstrzygnięta została ogólnopolska Olimpiada Historyczna Junior 2020/2021 zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Historyczne pod Patronatem Honorowym Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, z finansowym wsparciem Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz przy współpracy Instytutu Pamięci Narodowej.


       Laureatem tej olimpiady został Wojciech Ł. z klasy VIIIa, który zajął 9. miejsce wśród 20 laureatów i 56 finalistów.   Tym samym  Wojtek dostaje się do wybranej szkoły bez rekrutacji.
       Do eliminacji okręgowych zakwalifikowała się również  Marysia Rz. z klasy VIIIb.


Gratulujemy ogromnej wiedzy historycznej i woli walki.

Igor Krawczyk

Sukcesy mimo pandemii

            Czas pandemii to duże wyzwanie dla nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Zdalne nauczanie, dostosowanie się do obecnej sytuacji, liczne ograniczenia… Nie jest łatwo, ale mimo wszystko nie poddajemy się. Staramy się organizować dzieciom ciekawe zajęcia,  prowadzimy koła rozwijające, przygotowujemy i mobilizujemy do brania udziału


w konkursach, aby w tej  trudnej rzeczywistości uczniowie mieli możliwość rozwijania swoich zainteresowań, predyspozycji i talentów. A jest ich wiele! Mimo kształcenia na odległość dzieci angażują się, aktywnie uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych, próbują swoich sił w licznych konkursach przedmiotowych i osiągają w nich sukcesy.

            Jest nam niezmiernie miło, że w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych 2020/ 2021 organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Łodzi wielu naszych uczniów zakwalifikowało się do etapu rejonowego z matematyki, języka polskiego, języka angielskiego, biologii i geografii.  Już wiemy, że Patrycja K., uczennica kl.8b uzyskała wysoki wynik z języka polskiego i dostała się do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy i czekamy na wyniki olimpiady z pozostałych przedmiotów. Jak co roku dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły cieszyły się konkursy ogólnopolskie „Orzeł Ortograficzny” i „Orzeł Matematyczny”. 

 

Zarówno w klasach I-III jak i w klasach starszych komisja konkursowa wyłoniła laureatów, i przyznała  5-8 miejsce w kraju. Nasze dzieci brały również udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI. Z historii, biologii i geografii mamy
7 laureatów, 3 uczniów otrzymało wyróżnienie. 

 

Sukcesem dla naszych dzieci zakończył się także Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Forget me not” organizowany pod patronatem czasopisma „Języki Obce w Szkole”. Jeden uczeń został laureatem, pięć osób otrzymało wyróżnienie. Cieszymy się, że nasi uczniowie rozwijają również swoje zainteresowania artystyczne, biorąc udział w licznych konkursach plastycznych i muzycznych. Zespół „Młode Skoszewy” z całą pewnością ma powód do dumy.

 

Spośród premierowych piosenek zaśpiewanych w XXVI Przeglądzie Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła 2020” online uczniowie kl. II-III otrzymali 2 miejsce.

            Ogromnie cieszymy się z zaangażowania i sukcesów naszych uczniów. Z niecierpliwością czekamy na wyniki pozostałych konkursów, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach. 

 

Aleksandra Pruszyńska

Brawo Skoszewy! 

Z przyjemnością chcielibyśmy ogłosić wyniki trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu PwC – „Biznes kontra smog”. W tym roku po raz drugi odbył się konkurs organizowany przez 29 organizacji zaangażowanych w projekt edukacyjny „Biznes kontra smog” – inicjatywy firmy doradczej PwC, który ma na celu edukację najmłodszych w zakresie smogu.

W szkołach i przedszkolach zorganizowane zostały zajęcia, podczas których najmłodsi mieli szanse dowiedzieć się: jak powstaje smog, gdzie się gromadzi, jakie wpływ ma na zdrowie i życie ludzi oraz co można i należy robić, aby działać na rzecz polepszania jakości powietrza. Po zajęciach każda placówka mogła zgłosić się do konkursu, w którym nagrodą główna jest sensor jakości powietrza Airly. 

Dla uczniów szkół podstawowych konkurs polegał na stworzeniu krótkiego filmiku przy użyciu TikToka – o tytule “Zatańcz z nami na TikTok w rytmie walki ze smogiem”.

Uczniowie z klasy VIa Martyna, Małgosia, Milena, Michalina, Maja i Olek wraz ze swoim wychowawcą nagrali i zmontowali krótki filmik dzięki któremu nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce wygrywając nagrodę główną.

Adam Woznicki

Konkursu plastyczny „Barwy jesieni na Wzniesieniach - Poznaj swoich ptasich sąsiadów”

 

Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Starych Skoszewach brała udział w trzeciej edycji jesiennego konkursu, organizowanego przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego - Oddział Terenowy Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Konkurs adresowany był do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z ternu Parku. W konkursie wzięło udział ponad 30 uczniów z naszej szkoły. W tym roku motywem przewodnim prac były ptaki.

 

W dniu 26 listopada 2019 r. odwiedzili nas przedstawiciele PKWŁ i nagrodzili wszystkich uczestników konkursu. Główne nagrody otrzymali:

I miejsce: Nadia Obłog „Ptasie drzewo” (kl. II b)

I miejsce: Dominik Jarecki „Widok z mojego okna” (kl. III)

II miejsce: Zuzanna Jędro „Ptasia piosenka” SP (kl. II b)

II miejsce: Ksenia Peszyńska-Drews „Spotkanie wilgi i sikorki bogatki nad stawem” (kl. III)

III miejsce: Wiktoria Karbowiak „Ptaki na jesiennym drzewie” (kl. I)

III miejsce: Jakub Żeromiński „Sówka w barwach jesieni” (kl. III)

Wyróżnienia otrzymali:

Oliwia Chochulska „Ptasie prezentacje” (kl. I)

Julia Jóźwiak „Ptasi las” (kl. II b)

Kalina Pawlak (kl. III)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Ewa Szubert

W kwietniu 2019 roku odbył się konkurs na ,, Kartkę Wielkanocną” zorganizowany przez świetlice szkolną.

Głównymi celami konkursu było rozwijane talentu artystycznego, kształtowanie wyobraźni plastycznej i zapoznanie się z tradycjami Wielkanocnymi.

Do udziału w konkursie zaproszono uczniów kas I-VIII z podziałem na dwie grupy wiekowe,  klasy I-III i klasy IV-VIII.

W konkursie udział wzięło 36 uczniów.

Jury w składzie: Renata Sz, Monika R. oraz Joanna S. zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się pomysłowością, oryginalnością , oraz samodzielnością wykonania.

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i upominki rzeczowe, a wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie trzymali pamiątkowe dyplomy i drobny słodki upominek.

 

Wyniki :

Laureaci: Klasy I-III

1.            Julian M.  1a

Jakub Ż. 2a

2.            Oliwia W. 1a

3.            Basia B. 2a

Wyróżnienie: Marcelina Leszczyńska 1b, Aleks K. 1b

Klasy IV-VIII

1.Gilbert Sz. 8a

2.Marysia P. 4b

3.Zuzanna Miller 4b

Wyróżnienie: Maja W. 6a, Martyna Sz. 4b

                                                                                                                                      Justyna Żeromińska

                                                                                                                                                 Ewa Szubert

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

   Uczennica ze Skoszew w III etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
               

                Kornelia K. uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Starych Skoszewach przeszła do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty w Województwie Łódzkim.      
                Podczas I etapu szkolnego i II etapu rejonowego uczennica zmagała się min.
z analizą tekstów, musiała uporać się
z zadaniami z kształcenia językowego, wykazać wiedzą na temat rodzajów i dzieł literackich
a także sama stworzyć pisemne wypowiedzi przy zastosowaniu odpowiedniej dla danej formy gatunkowej kompozycji.


                W III etapie wojewódzkim, który odbędzie się 28.02.2019 r. w Piotrkowie Trybunalskim na Kornelię czekać będzie arkusz z testem literacko-językowym o charakterze sprawdzająco -różnicującym ,  na rozwiązanie którego uczennica ze Skoszew będzie miała 120 minut. Jeżeli Kornelia na tym etapie uzyska co najmniej 30 % możliwych do zdobycia punktów,  będzie przysługiwał Jej tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego. Jeżeli uczennica otrzyma co najmniej 75 % możliwych punktów do zdobycia, najprawdopodobniej znajdzie się wśród laureatów Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.   

              Laureat konkursu przedmiotowego
o zasięgu wojewódzkim przyjmowany jest
w pierwszej kolejności do wybranej przez siebie szkoły ponadpodstawowej, z danych zajęć edukacyjnych otrzymuje najwyższą pozytywną roczną ocenę klasyfikacyjną, a także zwolniony jest z odpowiedniej części sprawdzianu ośmioklasisty, co jest równoznaczne

z uzyskaniem z tej części egzaminu najwyższego wyniku.  

 

Dlatego wszyscy uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Starych Skoszewach życzą Kornelii połamania pióra, spokoju, dobrych odpowiedzi i jeszcze lepszych wyników. Powodzenia! 
 

Marcin Bartłoszewski

Sport Sport Sport

Dla uczniów i uczennic ze szkoły w Starych Skoszewach bardzo pięknie rozpoczął się nowy sezon lekkoatletyczny.Dnia 28.09.2018r. pojechaliśmy na zawody do Kleszczowa.W różnych konkurencjach na stadionie rywalizowało ponad 500 uczestników z wielu okolicznych miejscowości.Zawody rozpoczęły się biegiem na 60m dziewcząt i w tej konkurencji nasza uczennica Nela Sondej z klasy VIb zdobyła srebrny medal.


Następnie odbyły się biegi na 100m,200m i 300m. Konkurencja biegu na 200m chłopców również okazała się szczęśliwa, srebrny medal w pięknym stylu wywalczył Michał Florczak z klasy VIa. Jak się później okazało nasza ekipa dopiero się rozkręcała, gdyż kolejny medal zdobyliśmy w biegach długich. Niezwykle utalentowany uczeń Daniel Pacyna z klasy Vb w biegu aż na 1000m zdobył brązowy medal.Bardzo dobrze rozłożył siły i na ostatnich metrach szedł jak "burza" wyprzedzając swoich rywali.


Bardzo zacięcie walczyli wszyscy uczniowie i uczennice ze szkoły w Starych Skoszewach, którzy pojechali na zawody.Były jeszcze rzuty piłeczką palantową i bardzo widowiskowa sztafeta szwedzka. Bardzo zmęczeni,zarazem szczęśliwi i bogatsi o trzy medali wróciliśmy do szkoły.Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Kamila Woźnicka

Muzyczny sukces naszej szkoły

W dniu 11 stycznia 2019 r. braliśmy udział w VI Regionalnym Konkursie Kolęd w Brzezinach. Organizatorami wydarzenia byli: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Brzezinach, Miasto Brzeziny, Starostwo Brzezińskie, Gmina Brzeziny oraz Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach.

Naszą szkołę reprezentowali:

  • solisci:

Alicja Bik z pastorałką „Aniołek najładniejszy”,

Helena Pikulska z „Kolędą warszawską”

oraz

  • zespóły:

„Mali Muzykanci” w składzie Elżbieta Cosgrave, Julia Jóźwiak, Pola Spycha z pastorałką „Kolędujemy”,

„Skoszewiacy” w składzie Elżbieta Cosgrave, Alicja Bik, Milena Lesiak, Antoni Przybylski, Martyna Stolarek, Szymon Lesiak, Blanka Bystrosz, Nela Sondej, Aleksandra Stolarek, Helena Pikulska z kolędą „Wśród nocnej ciszy”.

Solistki oraz zespół „Skoszewiacy” przygotowały: pani Mariola Krawczyk, pani Monika Ruszkiewicz oraz pani Katarzyna Kowalczyk. Natomiast zespół „Mali Muzykanci” przygotowała pani Ewa Szubert.

W tym samym dniu na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Brzezinach pojawiły się wyniki przesłuchań i okazało się, że solistka Helena Pikulska oraz zespoły „Mali Muzykanci” i „Skoszewicy” zostali laureatami konkursu.

Podczas koncertu laureatów w dniu 13 stycznia 2019 r. w kościele parafialnym p.w. Podwyższenia Świętego Krzyża w Brzezinach czekała na naszych szkolnych artystów wspaniała niespodzianka. Zdobyliśmy same I miejsca!

Efektem muzycznego sukcesu naszej szkoły był występ uczniów podczas XVII Powiatowego Spotkania Noworocznego w Brzezinach w dniu 25 stycznia 2019 r.

Kochani Uczniowie, dziękujemy Wam za dostarczenie wspaniałych wzruszeń i życzymy kolejnych sukcesów muzycznych.

Ewa Szubert

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/8

Miło nam poinformować, że Oddział Przedszkolny w Starych Skoszewach grupa          3-4 latki o nazwie Biedronki zdobył II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Językowo-Plastycznym.

Głównym celem konkursu było promowanie twórczego, kreatywnego nauczania

j. angielskiego w Polsce poprzez aktywność twórczą dzieci.                        

 

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu!!!

Monika Pawlaczek

Miło nam poinformować, że uczeń klasy Va- Michał Nysiak został zakwalifikowany do etapu dzielnicowego w ramach konkursu matematycznego "Z Pitagorasem na Ty". Eliminacje na II etapie (dzielnicowym) odbędą się 5 lutego 2019 roku. Gratulujemy Michałowi i życzymy dalszych sukcesów!

 

Aneta Łyszcz 

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3
2017/18