top of page

Turniej piłkarski Tymbark

  W środę 26 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w turnieju piłkarskim "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w Wiśniowej Górze. Rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych U8, U10 i U12.  

Dla naszych najmłodszych uczniów był to pierwszy taki turniej w którym wzięli udział i na pewno nie ostatni. Zwycięstwo z Wiaczyniem i porażki z Koluszkami i Rzgowem nie pozwoliły awansować dalej ale na pewno poprzez zaangażowanie i walkę o każdą piłkę zostawili po sobie dobre wrażenie. 

W kolejnej kategorii zespołów było więcej i mecze były rozgrywane w grupach. Pierwsze spotkanie pomimo wyniku 0:2 chłopaki z U10 pokazując charakter doprowadzili do remisu i tak zakończył się mecz z Galkowkiem . W kolejnym niestety szkola ze Rzgowa okazała się lepsza i również odpadliśmy z kolejnego etapu.

Ostatnia ekipa U12 po 2 wygranych z Lipinami i Galkowkiem w grupie, awansowała do półfinału gdzie spotkała się z faworytem rozgrywek Koluszkami. Wszyscy niedowierzali jak nasi uczniowie prowadzili po 1 połowie 1:0. Niestety w drugiej części przeciwnik odrobił stratę strzelając 4 bramki. To jednak nie załamało naszych uczniów ponieważ doprowadzili do stanu 3:4 . Na więcej niestety brakło czasu. Kazda z grup pokazała się z bardzo dobrej strony wykazując się sporymi umiejętnościami piłkarski . Gratulujemy i wrócimy silniejsi za rok.

 

Pozdrawiamy nauczyciele wf-u i uczniowie

bottom of page