Konkurs plastyczny
pt. „Polska widziana oczami dziecka”

WhatsApp Image 2022-05-10 at 13.24.00
WhatsApp Image 2022-05-10 at 13.24.00

press to zoom
WhatsApp Image 2022-05-10 at 13.23.45
WhatsApp Image 2022-05-10 at 13.23.45

press to zoom
WhatsApp Image 2022-05-11 at 10.52.29
WhatsApp Image 2022-05-11 at 10.52.29

press to zoom
WhatsApp Image 2022-05-10 at 13.24.00
WhatsApp Image 2022-05-10 at 13.24.00

press to zoom
1/5

Wyniki konkursu plastycznego

,,Polska widziana oczami dziecka”

Organizator: Małgorzata Pelska, Magdalena Radomska

 

 

3-latki:

I MIEJSCE: Jakub C.

II MIEJSCE: Zyta S.

III MIEJSCE: Staś G., Danyla M.

 

4-latki:

I MIEJSCE: Marysia K.

II MIEJSCE: Julian M.

 

5-latki:

I MIEJSCE: Hania K.

II MIEJSCE: Michał C.

 

6-latki:

I MIEJSCE: Kacper D.

II MIEJSCE: Leon R.

III MIEJSCE: Ada M.

Wyróżnienie:

  • Marysia M.

  • Wojtek K.

  • Piotrek K.

 

Zwycięzcom gratulujemy!

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny
pt. „Zakładka do książki”

IMG_3349
IMG_3349

press to zoom
IMG_3361
IMG_3361

press to zoom
IMG_3368
IMG_3368

press to zoom
IMG_3349
IMG_3349

press to zoom
1/8

Wyniki międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego ,,Zakładka do książki”

Organizator: Joanna Siudek, Kinga Bełdzińska

 

3-latki:

I MIEJSCE: Jakub C. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

II MIEJSCE: Monika Z.– Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

III MIEJSCE: Miłosz K.– Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

Wyróżnienie:

  • Antoni Z. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Wiączyniu Dolnym

  • Jan S. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Wiączyniu Dolnym

  • Jerzy A. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

  • Zyta S. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

  • Danylo M. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

 

4-latki:

I MIEJSCE: Bartosz S. – Przedszkole Samorządowe w Strykowie

II MIEJSCE: Adam Z. – Przedszkole Samorządowe w Strykowie

Wyróżnienie:

  • Maja B. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Wiączyniu Dolnym

  • Mikołaj G. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Wiączyniu Dolnym

  • Zofia K. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Wiączyniu Dolnym

 

5-latki:

I MIEJSCE: Milena B. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Wiączyniu Dolnym

II MIEJSCE: Lena Sz. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

III MIEJSCE: Michał C. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

Wyróżnienie:

  • Jan J. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

  • Adam K. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

 

6-latki:

I MIEJSCE: Kacper A. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

II MIEJSCE: Hanna J. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

III MIEJSCE: Kacper D. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

Wyróżnienie:

  • Jakub K. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Wiączyniu Dolnym

  • Karol G. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Wiączyniu Dolnym

  • Agata D. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Wiączyniu Dolnym

  • Zofia K. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

  • Aleksander K. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

  • Antonina Ż. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

  • Igor W. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

  • Piotr K. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

  • Aleksandra C. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

  • Adrianna M. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

  • Oriana R. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

  • Bartłomiej Sz. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

  • Julia P. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

  • Lea S. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

  • Mykyta M. – Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach

 

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.

Zwycięzcom gratulujemy!

Konkurs plastyczny
pt. „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

269194960_6561896640551139_7272965676866072299_n
269194960_6561896640551139_7272965676866072299_n

press to zoom
268667549_1754790834720170_7233009878930163671_n
268667549_1754790834720170_7233009878930163671_n

press to zoom
263477005_667966741231075_5827476794197557428_n
263477005_667966741231075_5827476794197557428_n

press to zoom
269194960_6561896640551139_7272965676866072299_n
269194960_6561896640551139_7272965676866072299_n

press to zoom
1/5

W grudniu 2021 roku w przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa” zorganizowany przez p. Katarzynę Fidos z grupy „Motylki” oraz p. Agnieszkę Gałkę z grupy „Pszczółki”.

Głównymi celami konkursu było:

  • Kultywowanie tradycji własnoręcznego wykonania ozdób choinkowych oraz zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia;

  • Promowanie talentów artystycznych dzieci;

  • Rozwijanie kreatywności twórczej dzieci;

  • Wdrażanie do współpracy rodziców i ich dzieci.

Do udziału w konkursie zaproszono wszystkie grupy z  oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach. 

W konkursie udział wzięło 49 dzieci.

Jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się pomysłowością oraz oryginalnością i estetyką wykonania.

Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Nagrody rozdane zostały 17 grudnia.

Zwycięzcami konkursu zostali:

Grupa Sówki:

  1. Staś G.

  2. Kuba C.

  3. Arletta K.

 

Grupa Pszczółki:

  1. Oliwia I.

  2. Zuzia G..

  3. Julian M.

 

Grupa Jagódki:

  1. Zosia W.

  2. Olek S-M.

  3. Adam K.

 

Grupa Biedronki:

  1. Olek K.

  2. Patrycja M.

  3. Marcin C.

 

Grupa Motylki:

  1. Hania J.

  2. Hania Z.

  3. Wojtek K.

Konkurs plastyczny
pt. „Mój Pluszowy Miś”

IMG_20211125_104530714
IMG_20211125_104530714

press to zoom
260335966_457278222493320_2093742770259906815_n
260335966_457278222493320_2093742770259906815_n

press to zoom
260630626_445349360527113_4630059118756897672_n
260630626_445349360527113_4630059118756897672_n

press to zoom
IMG_20211125_104530714
IMG_20211125_104530714

press to zoom
1/10

W listopadzie 2021 roku w przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt. „Mój pluszowy miś” zorganizowany przez Renatę Szubert z grupy „Biedronki” oraz Joannę Lesiak z grupy „Jagódki”.

Głównymi celami konkursu było:

  • Promowanie Światowego Dnia Pluszowego Misia;

  • Promowanie talentów plastycznych dzieci;

  • Rozwijanie kreatywności dzieci poprzez wykorzystanie różnych technik plastycznych

  • Wdrażanie do współpracy rodziców i ich dzieci.

Do udziału w konkursie zaproszono wszystkie grupy z  oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Starych Skoszewach. 

W konkursie udział wzięło 47 dzieci.

Jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się pomysłowością oraz oryginalnością i estetyką wykonania.

Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Nagrody rozdane zostały 25 listopada podczas imprez przedszkolnych z okazji Dnia Pluszowego Misia. Wykonane prace zostały wyeksponowane w szatni przedszkolnej.

Zwycięzcami konkursu zostali:

Grupa Sówki:

  1. Szymon Sz.

  2. Monika Z.

  3. Zyta S. oraz Kuba C.

 

Grupa Pszczółki:

  1. Zuzia G.

  2. Marysia K..

  3. Natalka P.

 

Grupa Jagódki:

  1. Jaś J.

  2. Marcel Sz.

  3. Hania K.

 

Grupa Biedronki:

  1. Marysia M

  2. Lea S.

  3. Tosia Ż.

 

Grupa Motylki:

  1. Staś B.

  2. Wojtek K.

  3. Hania J.