top of page

Dzień Rodziny 2024

Piknik Rodzinny w Starych Skoszewach

Dzień Rodziny, który odbył się 8 czerwca 2024 r. na boisku Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Starych Skoszewach,  był wspaniałą okazją do przypomnienia, jak ważna jest rodzina. Imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor Zofia Okońska, która powitała zebranych, a po niej do głosu doszli uczniowie ze Starych Skoszew, prezentując  swoje talenty wokalne, taneczne, recytatorskie i plastyczne.

 

W trakcie występów chętni mogli spacerować po okolicy z przewodnikiem, którym była pani Justyna Wylazłowska. Dużym zainteresowaniem cieszyły się występy „Pędziwiatrów” i Orkiestry Parafialnejz Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętej Barbary w Starych Skoszewach, a także pokazy akrobatyczne AKRODANCE.

 

Jak co roku zorganizowana została loteria fantowa. Dzieci mogły wziąć udział w ścieżce zdrowia, puszczać bańki mydlane czy skręcać balony. Najmłodsi oblegali dmuchaną zjeżdżalnię, a dorośli stoisko z biżuterią. Dodatkową atrakcją były pokazy wozu strażackiego i dojenie sztucznej krowy. Każdy mógł spróbować pysznej kiełbaski z grilla, a dodatkowo na dzieci czekały lody i wata cukrowa.

 

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas pozwolił zbliżyć się do siebie nie tylko członkom rodzin, ale całej lokalnej społeczności.

 

 

Aleksandra Piotrowska 
Marcin Bartłoszewski

bottom of page